recenze AUTOBAZARŮ a AUTOMOBILŮ

rady, zkušenosti, informace a inzerce automobilů zdarma
www.recenze-autobazaru.phorum.cz

 


 
     
        
    Zpět na úvodní stránku
  .
Zkušenosti, názory a Vaše informace o autobazaru Mika Auto


Při vkládání nových recenzí tohoto autobazaru prosím dodržujte následující pravidla :
Uveďte své jméno a nepište anonymně - to totiž umí každý. Je zakázáno urážet, používat vulgární výrazy, vkládat reklamy a odkazy. V opačném případě bude příspěvek odstraněn a bude zablokována možnost přidávání nových recenzí. Zmiňovaný autobazar má právo reagovat na Vaše příspěvky - reakce poznáte je podle podtrženého nicku.
 
 
 
 

Poštovní schránky
Výroba, prodej a montáž s působností po celé ČR!

 Animace poštovní schránky Simon.
                 ceny již od
300,- Kč

Poštovní schránky do paneláků, činžáků, pro bytová družstva, úřady, firmy i kanceláře. Zakázková výroba dle Vašich požadavků ať už na rozměr či barvu schránky.


www.postovni-schranky-simon.cz
 
+
Přidat nový autobazar
+ Inzerce automobilů ZDARMA
+ Doporučujeme navštívit
 

     
 © 2006 Lukáš Simon    


 Recenze autobazarů doporučují navštívit

Hledáte internetový bazar s inzercí zdarma a bez registrace? Kde je nejlepší dovolená u moře pro celou rodinu. Pyramidy v Egyptě a krásné potápění v Rudém moři plném korálů. Firma ARTE nabízí stroje na stavbu a veškerou mechanizaci. Nerezové schránky na dům nebo plot od přímého výrobce. Recenze hotelů Vám pomohou vybrat správný hotel ve kterém se Vám dovolená bude líbit. Tunisko a dovolená pro celou rodinu s výhledem na moře. Výdělek na internetu pro lepší rodinný rozpočet. Automobil Peugeot 207 SW nabízí spoustu prostoru a pohodlnou jízdu s nízkou spotřebou. Tomy chodí po ulici s kamerou a natáčí Rychlý prachy s holkami. Vaše trapasy ve sbírce trapasů všedních i nevšedních. Domácí mazlíček může být Britská modrá kočka a zde se dozvíte vše o chovu a péči. Nokia aplikace a hry ke stažení do Vašeho telefonu Nokia. Obklady a dlažby Morávek z Kostelce nad Orlicí nabízí také stavební a hutní materiál. Dovolená v Řecku pro celou rodinu letecky nevo vlastní dopravou. Konstrukční kancelář SN Design zpracuje technickou dokumentaci. Nábytek na míru, skříně i kuchyňské linky vyrobí Interiéry Fajfr. Fotbalový klub Nepoměřice se nyní jmenují Kozlové z Nepoměřic. Sbírka básniček a Vašich citátů od amatérských básníků. Poštové schránky dodáváme na SLovensko. Výroba maňásků a loutek nejen pro divadla od Venduly Mlatečkové. Zakázková výroba schránek dle požadavku zákazníka. Hodinový manžel z východních Čech umí všechno co potřebujete.

sitemap